Filenin Sultanları’nı dev ekranda 10 bin kişi izledi

Trendyol’un “Milliler Dev Ekranda, Taraftar Parkta” sloganıyla İstanbul’un kalbinde düzenlediği dev ekran etkinlikleri serisinde, Voleybol Milletler Ligi (VNL)- Antalya ayağı karşılaşmaları, sporseverlerden büyük ilgi gördü. 15-19 Mayıs tarihleri arasında oynanan maçlarda Filenin Sultanları’nın Japonya, Hollanda, İtalya ve Fransa karşısında verdiği zorlu mücadele, Etiler Cüneyt Arkın Sanatçılar Parkı’nın muhteşem atmosferinde 10 bin kişi tarafından coşkuyla izlendi.

İlkin’in smaçları, Vargas’ın servisleriyle parkta heyecan doruğa çıkarken maç boyunca tek yürek olan izleyiciler sporun keyfini hep birlikte yaşama fırsatı buldu.

Bu yaz spor takvimi çok renkli
Türk sporuna ve sporcusuna büyük destek veren Trendyol, bu yaz spor takvimini daha da renklendiriyor. VNL’in ardından; 14 Haziran-14 Temmuz arasında UEFA EURO 2024™ Avrupa Futbol Şampiyonası’nda ve 26 Temmuz-11 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek Paris 2024 Olimpiyat Oyunları’nda millilerimizin sahada olduğu her müsabaka, Cüneyt Arkın Sanatçılar Parkı’nda, dev ekranda, hep birlikte izlenecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir